1

Subiect: Nu pot vedea video-ul pe site

http://prntscr.com/cso7qb
Nu pot vedea video-ul pe site, as dori sa stiu daca a fost receptat sau daca trebuie sa-l trimit din nou big_smile

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Aceeasi problema o am si eu (One Punch Man [trailer]-chibi). Merg decat primele 15 sec. Amv-ul a fost primit corect? Mentionez ca pot sa il vad acasa fara probleme si la fel si prietenii mei pe alte calculatoare si este un format pe care l-am mai folosit si in trecut.

3 Editat de SilverCrow (12-10-2016 10:20:23)

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

La mine se opreste la 01:03, restul fisierului pare sa fie corupt. F̶i̶l̶e̶ ̶s̶i̶z̶e̶-̶u̶l̶ ̶e̶ ̶c̶o̶r̶e̶c̶t̶.̶  Fisierul e putin mai mic decat cel original.

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Nici eu nu pot vedea unul din video-urile mele p site. Nici macar nu mi-l incarca. Si am incercat sa ii dau upload de doua ori, cu aceeasi problema de fiecare data. Este vorba despre '[trailer] Kingsglaive'
Ce ne facem???????

5

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Acum am vazut ca si amv-ul meu se opreste la 1:30. Il puteti descarca de aici http://www.mediafire.com/file/mi6nc86kl … Within.mp4

6 Editat de SilverCrow (13-10-2016 00:31:54)

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Le-a trimis cineva mail? Daca nu, as trimite eu, macar sa vada acolo.

Edit: nu stiu daca a fost noroc chior sau nu, dar am putut uploada corect folosind Microsoft Edge. In cazul meu, varianta corecta a AMV-ului se numeste: It's Hard to be Magical (reupload 5)

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Am facut si eu Re-upload la Zegapain - Stay Forever... Ciudat este ca primul l-am verificat exact dupa incarcare si mergea, dar ieri cand am vazut mesajele pe forum am verificat iar si nu mai se incarca deloc

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

În cazul meu, varianta care aș dori să fie luată în considerare se numește: Power Up!-Final Version-Reupload 2.

Re: Nu pot vedea video-ul pe site

Hmm, indeed. Si la mine se intrerupe brusc spre sfarsit. Daca e nevoie de vreun re-upload sau sa-l descarcati din alta parte, se rezolva. Ar fi bun un raspuns xD



Also, if only I knew ca se extinde concursul <.<