1 Editat de kanogt (01-10-2014 09:24:53)

Subiect: Cum pot face rost de bilete ?

Exista vre-o modalitate de a face rost de bilete inafara de MYTICKET.ro sau din RETEAUA LOR , deoarece pt mine MYTICKET.ro e ca si cum nu as avea nici o reducere cu transportul si reteaua lor nu cuprinde si Targoviste , iar eu de acolo sunt .
As fi vrut sa cumpar biletele dar nu stiu de unde sa le cumpar.




Multumesc anticipat pt fiecare raspuns :3

Re: Cum pot face rost de bilete ?

Biletele se pot achizitiona si direct de la intrarea evenimentului, daca nu doresti sa le cumperi in avans.

3 Editat de kanogt (09-10-2014 21:54:19)

Re: Cum pot face rost de bilete ?

as fi vrut sa le iau in avans , dar mytiket cere pe transport 35 lei si ar fi mai scump decat la intrare in ziua respectiva big_smile

Re: Cum pot face rost de bilete ?

Salut. In cazul in care vrei sa mergi sambata am eu doua bilete in plus la 15 lei (oameni nehotarati ca de obicei) si pot sa iti dau unul din ele la locatie. PM daca mai esti interesat.

Re: Cum pot face rost de bilete ?

Pot cumpara bilet duminica chiar de la intrare?

Am incercat sa cumpar bilet online, site-ul m-a transferat automat pe mobil payments, am facut plata am primit un mesaj ca plata s-a finalizat si atat. Nu am primit nici un bilet pe adresa de mail  si nici o alta confirmare de plata, din acel moment.
Multumesc

Re: Cum pot face rost de bilete ?

@roxmandalac Pe site scrie ca biletele nu se pot cumpara de la intrare
Incearca sa intri in cont si sa vezi daca iti apare cuponul/biletul la codurile de acces