Re: Concurs AMV Nijikon 2015

Salut.

Pot sa va rog ceva? Am inregistrat pe langa AMV-ul nou si pe cel facut in mai. Problema e ca atunci nu am tinut cont de lungimea creditelor si am 18 secunde. L-am refacut, iar acum creditele au 9 secunde. AMV-ul se numeste So glad you came v2.0 Daca se poate luati in calcul versiunea 2.0 si nu cea incarcata initial. Mersi mult smile

O seara faina,
uchihaStefan

52

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

@Alex Ryuu
@uchihaStefan
S-a notat.

53

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

In ce zi va fi premierea amv-urilor?
21 sau 22?

54

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

Pe 22 cel mai probabil.

55

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

Ok, mersi

56

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

Anunt de interes general pentru toti participantii concursului AMV Nijikon 2015.

In urma numarului foarte mare de participanti din acest an cat si a materialelor calificate in concurs, ne gasim in imposibilitatea de a difuza in cadrul concursului toate materialele participante si calificate. In acest sens s-a luat decizia ca in intervalul de timp disponibil concursului AMV (aproximativ o ora si jumatate) sa se difuzeze primele 25 de AMV-uri calificate, dintr-un total de 35. In concurs s-au inscris peste 60 de materiale. Restul materialelor calificate urmeaza sa fie difuzate in sala de spectacol pe parcursul zilei de Duminica, dupa concursul AMV.

----

In legatura cu premiile concursului AMV Nijikon 2015, dorim sa anuntam ca acestea vor fi trimise prin curier rapid catre castigatori anul acesta. Din cauza unor probleme intampinate de furnizorii nostri cu stocul de produse disponibile, acestia nu ne vor putea furniza produsele mai devreme de 25.11.2015. S.C. Project Sakura S.R.L. urmeaza sa contacteze telefonic sau prin e-mail toti castigatorii concursului AMV Nijikon 2015 pentru a inmana personal sau trimite prin curier rapid produsele castigate.

57

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

Si cand se posteaza lista cu cei calificati?

58

Re: Concurs AMV Nijikon 2015

In cursul zile de azi.