Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Poate m-am exprimat eu putin aiurea.

@Geo nu am considerat replicile sau opiniile tale ca fiind agresive sau "rele". Si nici eu nu am vrut sa fiu agresiv. So din partea mea, it's fine.

@Liar dupa ce ai postat in celalalt thread m-am mai uitat odata peste AMV-ul tau. Ce mi-a sarit mie in fata a fost ca ai avut niste tranzitii foarte misto. Poate cineva cu mai multa experienta poate sa iti dea mai multe detalii.

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Yeeey,totul e ok şi lumea nu face urât smile) Mă bucur. Ar trebui să avem fie un forum,fie un grup pe facebook în care să comunicăm,să ne ajutăm cu amv-urile să dăm păreri etc. Adică părerea mea este că asta chiar ne-ar ajuta să edităm mai bine,să ne cunoştem mai bine,că nu vom sta ore pe grupul ăla şi 5 minute dacă ai şi dai o părere sau un sfat altui editor e foarte bine . smile

28

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Kuro009 a scris:

@Liar dupa ce ai postat in celalalt thread m-am mai uitat odata peste AMV-ul tau. Ce mi-a sarit mie in fata a fost ca ai avut niste tranzitii foarte misto. Poate cineva cu mai multa experienta poate sa iti dea mai multe detalii.

Pai tocmai dasta sunt nedumerit in legatura cu locurile ...
Am vorbit cu profesionisti si mi-au spus ce puteam modifica , ce e bine si ce e rau.
Si cu toti cu care am vorbit au spus ca este un amv solid si bine facut, ca daca stiam ca ma inscriu cu un amv cu scene random si fara nici un sens in el, nu comentam nimic .

29 Editat de nezumichan (24-11-2015 15:27:12)

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Geo Animationz a scris:

Ar trebui să avem fie un forum,fie un grup pe facebook în care să comunicăm,să ne ajutăm cu amv-urile să dăm păreri etc. Adică părerea mea este că asta chiar ne-ar ajuta să edităm mai bine,să ne cunoştem mai bine,că nu vom sta ore pe grupul ăla şi 5 minute dacă ai şi dai o părere sau un sfat altui editor e foarte bine . smile

Yes, please! In fiecare an ma intristeaza ca ajungem sa vorbim doar cu ocazia concursului si apoi e tacere pana anul urmator. Eu, cel putin, nu prea sunt in legatura cu multi editori romani, insa mi-ar placea. Poate un grup de facebook e mai comod smile

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Ideea este foarte buna.Ma pot ocupa eu de un grup de facebook big_smile

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Imi place ideea, este foarte buna smile just do it

32

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Geo Animationz a scris:

Yeeey,totul e ok şi lumea nu face urât smile) Mă bucur. Ar trebui să avem fie un forum,fie un grup pe facebook în care să comunicăm,să ne ajutăm cu amv-urile să dăm păreri etc. Adică părerea mea este că asta chiar ne-ar ajuta să edităm mai bine,să ne cunoştem mai bine,că nu vom sta ore pe grupul ăla şi 5 minute dacă ai şi dai o părere sau un sfat altui editor e foarte bine . smile

yep, o idee foarte buna..chiar as vrea sa aflu parerile voastre despre noul amv (atat cat am facut din el:)) ), mai ales ca e prima mea drama..cine face grupul sa posteze aici un link big_smile

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Un grup de facebook huh ? Count me in guys xD !

34 Editat de Alex Ryuu (24-11-2015 21:04:00)

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Grupul a fost creat. Il puteti accesa aici: https://www.facebook.com/groups/1692227614394039/. big_smile Anybody can join!

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Dacă tot ai luat-o înaintea mea şi ai făcut grupul,să fie secret şi doar editori în el,aşa e cel mai bine. smile

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Sigur.Grupul este secret

Re: Concurs AMV Nijikon 2015 - Calificare

Ce comedie smile)

Felicitari celor din top 10, a fost o competitie stransa anul asta smile

Im IN big_smile